بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی صفر تا صد + هزینه


بازسازی خانه های قدیمی و کلنگی – آرادکو

در این مقاله قصد داریم با اصول اولیه و حرفه ای بازسازی یک فضای معماری آشنا شویم، امیدواریم مطلب منتشر شده توسط گروه معماری آرادکو مورد توجه شما همراهان عزیز قرار گیرد.

اصولا بازسازی همانطور که از نامش پیداست مربوط به ساختمان هایی میشود که عمری از طراحی و اجرای اولیه آنها گذشته است.

بازسازی خانه در نیاوران قیطریه فرمانیه

با توجه به تجربه، تخصص و بهره مندی از گروهی از مهندسین و کارگران مجرب، این موضوع را عنوان می کنیم که صرفا مقوله بازسازی مربوط به خانه های قدیمی و کلنگی نیست بلکه در برخی موارد مالکان خانه های نوساز و یا با سال ساخت کمتر از 5 سال  دست به تغییراتی کلی و یا جزئی در معماری و دکوراسیون ساختمان میزنند که در تعریف ما تحت عنوان بازسازی شناخته میشود.

بازسازی خانه با هزینه کم

بازسازی خانه با هزینه کم

یکی از دغدغه های اصلی کارفرمایان و مالکان موضوع هزینه های تمام شده است که کارشناسان ما در آرادکو با هدف امنیت خاطر شما عزیزان هزینه های تمام شده صفر تا صد را با صداقت کامل برای شما تشریح کرده و مشاور امینی برای شما خواهند بود.

تامین مسکن اصلی و مهم ترین هدف در طول عمر شما عزیزان میباشد. خانه، فضایی برای آرامش یافتن پس از یک روز سخت کاری بوده و خانواده میتواند در این فضا انگیزه و شور و اشتیاق برای زندگی داشته باشد و چه بسا در صورت عدم طراحی درست، نتیجه ای جز افسردگی و دلسردی نخواهد داشت.

قیمت بازسازی خانه

مسلما محل سکونت و یا کسب و کار پس از گذشت مدتی معماری آن قدیمی و فرسوده میگردد و نیاز است با توجه به استحکام سازه بنا، معماری و دکوراسیونی جدید با طراحی مد روز نوسازی و بازسازی گردد.

برای به دست آمدن نتیجه مطلوب و خوشایند لازم است به نکاتی توجه شود که در ادامه توضیح خواهیم داد. در ابتدا بازدید، مطالعه، مشاوره و طراحی طبق سلیقه و نظر کارفرما. پس از آن با توجه به اعلام رضایت کارفرما لازم است که با رعایت اصول مهندسی تخریب لازم انجام شود.

در زمان تخریب باید بسیار دقت شده چون کوچکترین قصور و بی تجربگی میتواند آسیب های مالی و جانی جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

در مرحله تخریب و با توجه به پیشرفت کار باید با نظارت و دقت و توجه به کانال ها و رایزرها، تاسیسات آب و فاضلاب و همچنین دیگر منصوبات و رعایت حقوق همسایگان و استفاده از ابزار مناسب کمترین آسیب را به ساختمان وارد کرده و در کوتاهترین زمان ممکن تخریب را به پایان رساند.

 

پروسه و فرایند بازسازی خانه های قدیمی

خدمات بازسازی ساختمان

در مورد بازسازی خانه های کلنگی با توجه به قدمت ساختمان و نبود سازه مستحکم و امکان ایجاد حادثه، نیاز است که قبل از اقدام به هر کاری استحکام بنا، محاسبه و پس از مقاوم سازی با دقت و نظارت مهندسین و مشاورین مجرب نسبت به بازسازی و نوسازی اقدام گردد.

 ایده برای بازسازی ساختمان

گروه معماری آرادکو با اتکا به دانش فنی مهندسین خود و با استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و بهره گیری از آخرین متدها و متریال روز میتواند مشاور شما در امور بازسازی بوده و با استعانت از خداوند متعال خطرات احتمالی ناشی از نبود تجربه و دانش لازم را به کمترین میزان رسانده و پروژه ها را در کوتاهترین زمان ممکن اجرا نماید. 

بازسازی خانه در تهران

در مجموع بازسازی خانه و ساختمان یک عملیاتی است برای ترمیم و نوسازی فضای شما تا عمر آن را افزایش داده و زیبایی دوچندانی را تجربه کنید. فرایند نوسازی خانه در صورت فرسودگی، گذشت زمان، تغییر دکوراسیون از کلاسیک به مدرن یا بالعکس و زیبایی بخشیدن دو چندان فضای خانه انجام میشود.

به غیر از بازسازی خانه، در مکان های عمومی ای مانند: مراکز درمانی – مراکز اداری و تجاری – منازل مسکونی – فروشگاه ها و دفاتر اداری و بازسازی خانه در تهران با هزینه کم نیز انجام میشود که گروه ما به صورت تخصصی و با ارائه رندرهای فوق العاده اینکار را انجام میدهند.

مشاوره تخصصی نوسازی خانه در تهران

گروه معماری و دکوراسیون آرادکو، به صورت رایگان از خانه شما بازدید انجام میدهد و با ارائه نکات کلیدی و مهم و مشاوره تخصصی شما را در امر نوسازی منزلتان راهنمایی میکنیم در برآورد هزینه نیز در همانجا انجام میشود پس با یک تیم تخصصی، هیچگونه نگرانی نداشته باشید و با خیال راحت اینکار را انجام دهید.

بازسازی منزل شامل چه چیزهایی میشود؟

ِبخشتغییرات
معماری و نقشه ساختماناصلاح نقشه خانه و تخریب اولیه دیوارها و کف و سقف
بازسازی آشپزخانهطراحی و اجرای کابینت آشپزخانه کلاسیک ، مدرن ، ممبران ، ام دی اف ، های گلاس با بالاترین کیفیت
بازسازی سقف ساختماناجرای رابیتس یا راویز ، کناف کاری ، گچبری ، چوب
بازسازی کف ساختماناجرای سرامیک، سنگ ، پارکت ، کفپوش و قرنیز
نوسازی دیواراجرای کاغذ دیواری ، رنگ ، چوب ، دیوارپوش
بازسازی سرویس بهداشتینوسازی تاسیستات ، دیواره ها و کف سرویس
بازسازی تاسیسات اصلیلوله کشی های گاز – برق – آب
بازسازی و نوسازی نمای ساختماناجرای روف گاردن ، محوطه سبز – پارکینگ و نمای مدرن خارجی ساختمان

در همه مراحل، نظارت های دقیقی توسط کارشناسان و مهندسان مجموعه ما انجام میشود تا همه مراحل به درستی پیاده سازی شود و با ارائه راهکار های نوین و جدید توسط کارشناسان ما، باعث صرفه جویی در هزینه بازسازی میشود.

هزینه بازسازی خانه در تهران

محاسبه و برآورد قیمت و هزینه نوسازی خانه به عوامل زیادی بستگی دارد. مواد و متریال مورد استفاده، کیفیت چوب بکار رفته در پروژه و مصالح بکار رفته. برای برآورد دقیق تر میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناس ما بصورت رایگان از منزل شما دیدن نماید و همه این موارد را بررسی کرده و محاسبه کند.

با مجموعه آرادکو، گام به گام همه موارد را جلو خواهید برد و شرح پروژه در اختیار شما قرار میگیرد و در صورت تایید، با امضای قرارداد پروژه را شروع میکنیم.

 

مراحل شروع و انجام پروژه

  • بازدید متخصصین از پروژه و بررسی دقیق موارد فنی
  • برگزاری جلسات دوره ای بین کارفرما و گروه معماری آرادکو جهت رسیدن به یک نظر مشترک در مورد طراحی و اجرا
  • ارایه طرح ها، نقشه، شبیه سازی و رندر نهایی پروژه
  • تعیین زمانبندی و برآورد هزینه های لازم از صفر تا صد پروژه
  • جلسه نهایی تایید توسط کارفرمایان و متخصصین و عقد قرارداد
  • تهیه بیمه نامه مسئولیت معتبر از شرکت بیمه ایران برای جبران خسارت جانی و مالی در زمان انجام پروژه
  • حضور مداوم و نظارت دقیق و صحیح بر نحوه پیشرفت کارهای مورد توافق

 

بازسازی ساختمان ایران باستان

نوسازی یا بازسازی ساختمان (Renovation)، در کشور ایران دارای غقبه و سابقه بسیار زیادی می باشد. آنچه که طبق تحقیقات به آن رسیدیم از عصر ایران باستان تا کنون، بازسازی و نوسازی خانه در ایران عملی بسیار طبیعی و همیشگی  بوده و شاید این فرهنگ دیرینه خانه تکانی نیز ریشه در آداب و رسوم آن زمان دارد.

امروزه موضوع بازسازی در اغلب کشورهای جهان به موضوعی مرسوم بدل گشته است و بسیاری از شرکت های معروف معماری در جهان نیز در این حوزه دارای فعالیت های گسترده می باشند.

در ایران نیز ویلاها و آپارتمان ها هرازگاهی آن حالت زیبا و جذاب اولیه خود را از دست داده و یا اینکه در اثر فروش مورد پسند خریدار جدید نمی باشد. در این موارد می بایست بازسازی آپارتمان و یا همان بازسازی منزل به صورت حرفه ای صورت پذیرد.

 

با شرایط کنونی کشورمان با توجه به حجم بالای سرمایه گذاری که در حوزه ساختمان صورت گرفته ، نیاز به بازسازی بیشتر از گذشته احساس می شود.

این نکته قابل ذکر می باشد که در حال حاضر، ساختمان ها برای عمر مفید ۵۰ سال طراحی می گردند اما متاسفانه به علت ضعف در کیفیت اجرا و همچنین متریال و مواد اولیه ساخت قبل از رسیدن به ۳۰ سالگی به بازسازی عمیق در قسمت های مخلف ساختمان نیاز پیدا می کنند. بنابراین بازسازی منزل در ایران با توجه به قیمت مسکن ،از اهمیتی فوق العاده نسبت به سایر کشورها برخودار می باشد.

 

نکته دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم بعد اقتصادی بازسازی ساختمان می باشد که با یک حساب سرانگشتی می توانیم به این نکته برسیم که هزینه بازسازی تقریبا نصف هزینه ساخت کامل می باشد. که البته خود این موضوع نیز ارتباط کاملا تنگاتنگی با انتخاب نوع مصالح و متریال مصرفی دارد.

در همه موارد ذکر شده تیم تخصصی آرادکو در مناطق مختلف مانند لواسان، نیاوران، فرمانیه، تجریش، کامرانیه، زعفرانیه، الهیه و دیگر مناطق تهران به فعالیت های مستمر اشتغال دارند.

بازسازی ساختمان در تهران

بازسازی خانه در نیاوران – قیطریه – اختیاریه – فرمانیه – لواسان – صادقیه – زعفرانیه و بقیه مناطق تهران

5/5 - (3 امتیاز)
همین حالا از کارشناسان ما مشورت بگیرید
شماره دفتر مرکزی :
02144031125
02144073306

شماره همراه:
09001900676

بازسازی خانه
طراحی نمای ساختمان
اجرای کابینت آشپزخانه
محوطه سازی

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.

خانه مقالاتتماسواتساپ